Firma STALBUD

Firma STALBUD istnieje od 2005 roku.

Jesteśmy firmą działającą w szeroko rozumianej branży instalacyjnej, postrzeganą przez naszych zleceniodawców jako godny zaufania, rzetelny, działający profesjonalnie wykonawca, czego potwierdzeniem są referencje wystawione przez naszych Inwestorów.

Prace prowadzimy dla szerokiego grona odbiorców do których należą firmy z branży chemicznej, spożywczej a nawet medycznej. Firma prowadzi stałą współpracę z firmami:

- Air Products
- PCC Rokita S.A.

Działalność

Głównym przedmiotem naszej działalności są instalacje przemysłowe, ale firma zajmuje się montażem konstrukcji stalowych, montażem oraz demontażem zbiorników, prowadzimy usługi podnośnikiem koszowym a także zajmujemy się handlem armaturą i osprzętem gazowym (reduktory ciśnienia, zawory, punkty poboru itp.).

Siedziba firmy znajduje się w Starym Dworze (okolice Brzegu Dolnego) ale prowadzi działalność na terenie całego kraju.
Naszym największym kapitałem jest wieloletnie doświadczenie pracowników w zakresie prac modernizacyjnych, remontowo - montażowych i inwestycyjnych.
Stawiamy na ciągły rozwój, inwestując w potencjał ludzki i zaplecze techniczne, dążymy do kompleksowego zaspokojenia potrzeb i oczekiwań każdego klienta.

Profesjonalne i indywidualne podejście do wymagań klienta są naszymi atutami.